La ce oră este spectacolul de pauză al Super Bowl 2021?

Ce Film Să Vezi?

Spectacolul de pauză al Super Bowl este o ocazie legendară în calendarul showbiz - cea mai strălucitoare coliziune dintre sport și muzică dintre toate.

Publicitate

În timp ce Super Bowl ar putea arăta foarte diferit de cel obișnuit în 2021, spectacolul de la pauză va continua în mod obișnuit în lumea altor lumi, cu un alt nume mare de adăugat pe lista vedetelor care au fost implicate de-a lungul anilor.

Performerul ales din acest an va ridica cu siguranță acoperișul în Tampa Bay, în timp ce bucanierii îndreptați spre casă îi vor lua pe campionii în vigoare Kansas City Chiefs în jocul spectaculos al sportului american.

RadioTimes.com are toate detaliile despre spectacolul de pauză al Super Bowl din 2021, inclusiv cine joacă, la ce oră vor ieși și multe altele.

• Cum să vizionați Super Bowl 2021: ora, data și cum să transmiteți în flux în Marea Britanie

Când este spectacolul de pauză al Super Bowl-ului?

Super Bowl LV începe Duminică, 7 februarie 2021 , dar va rula în primele ore ale dimineții de luni. Pregătește-te pentru unul târziu!

La ce oră este spectacolul de pauză al Super Bowl-ului?

Jocul în sine este programat să înceapă la 23:30 (ora Regatului Unit) . Spectacolul de pauză va începe probabil în jur 1 dimineața luni dimineață, dar acordați-vă mai devreme pentru a vă asigura că prindeți totul.

Fortnite se va termina

De fapt, doar acordați-vă întregul joc! Tom Brady împotriva Patrick Mahomes nu trebuie ratat.

Cine joacă în spectacolul de pauză al Super Bowl 2021?

Sfarsitul de saptamana a fost confirmat drept act principal pentru emisiunea de pauză Super Bowl LV.

Câștigătorul de trei ori al Premiului Grammy a ocupat topurile muzicii din Marea Britanie și SUA în 2020 cu al patrulea album de studio, After Hours.

Canadianul în vârstă de 30 de ani, cu numele real Abel Makkonen Tesfaye, a vândut peste 75 de milioane de discuri la nivel global.

De asemenea, el a spus să nu se aștepte la niciun invitat anul acesta.

Cât durează spectacolul de pauză al Super Bowl-ului?

Jocurile obișnuite din NFL au o pauză de 12 minute între reprize, dar scara superioară a Super Bowl înseamnă un decalaj mai mare la pauză.

333 ce înseamnă

Artistului performant i se acordă, în medie, între 13 și 14 minute pentru a-și strecura lucrurile în fața unei audiențe globale de televiziune de 160 de milioane.

Jucătorii și antrenorii Tampa Bay Buccaneers și Kansas City Chiefs ar putea fi așteptați până la 30 de minute, trebuind să fie sortate probleme logistice, cum ar fi configurarea și decolarea etapelor de performanță.

Pe ce canal este emisiunea de pauză Super Bowl?

Puteți urmări în direct toată acțiunea Super Bowl BBC One .

Alternativ, fanii pot viziona meciul în direct Sky Sports Action , Amesteca și Evenimentul principal .

Cum să transmiteți în direct emisiunea Super Bowl la pauză

Super Bowl LV și spectacolul de pauză vor fi transmise în direct BBC iPlayer și NFL Gamepass .

Puteți transmite jocul în direct pe BBC iPlayer printr-o serie de dispozitive, inclusiv smartphone-uri și tablete.

roșcat și pistrui

Alternativ, puteți urmări meciul ACUM TV . Puteți obține un Trecerea zilei Sky Sports pentru 9,99 GBP sau a trecerea lunii pentru 33,99 GBP, totul fără a fi nevoie de un contract.

NFL Gamepass are, de asemenea, toată acțiunea în direct în serviciul lor.

Cine a cântat la spectacolul de pauză al Super Bowl 2020?

Shakira și Jennifer Lopez au încântat fanii de pe stadionul Hard Rock din Miami la Super Bowl LIV.