Noua Zeelandă v Irlanda: Cum să urmăriți sferturile de finală ale Cupei Mondiale de Rugby la TV și în flux live

Ce Film Să Vezi?

Irlanda trebuie să se confrunte cu campioana în exercițiu a Cupei Mondiale de rugby, Noua Zeelandă, cu cea mai rapidă oportunitate din fazele eliminatorii.

Publicitate

Partidul irlandez a terminat pe locul al doilea în piscina A după ce a suferit o înfrângere șocantă în mâinile gazdelor japoneze.

• Cupa Mondială de Rugby 2019: program, date, ore, programe TV și stream live

Noua Zeelandă este favorită puternică pentru a câștiga meciul și turneul în sine, și au fost imperioase în întreaga RWC până acum.

Au câștigat trei victorii - inclusiv 63-0 asupra Canadei și 71-9 asupra Namibiei - înainte ca jocul lor cu Italia să fie anulat din cauza Typhoon Hagibis.

RadioTimes.com a completat tot ce trebuie să știți despre cum să urmăriți jocul Noua Zeelandă v Irlanda la televizor și online.

La ce oră este Noua Zeelandă v Irlanda?

Noua Zeelandă v Irlanda va începe la 11:15 am pe Sâmbătă, 19 octombrie 2019 .

Unde este Noua Zeelandă v Irlanda?

Jocul va avea loc pe stadionul Tokyo, Tokyo. Capacitate: 49.970

Cum să urmăriți și să transmiteți în direct Noua Zeelandă v Irlanda

Fanii se pot regla pentru a viziona jocul gratuit pe ITV1.

De asemenea, puteți transmite în direct meciul prin ITV Hub pe o gamă de dispozitive, inclusiv laptopuri, smartphone-uri și tablete.

Cum să urmăriți cele mai importante momente ale Cupei Mondiale de Rugby

ITV arată cele mai importante momente ale fiecărui meci din Cupa Mondială de Rugby în seara fiecărei zile de acțiune.

Cele mai importante spectacole vor avea loc în jurul orei 19:30, deși zilele ocazionale pot diferi.

Pentru sincronizarea exactă, consultați pagina noastră cu listări TV RadioTimes.com.