Anglia v Australia: Cum să urmăriți sferturile de finală ale Cupei Mondiale de rugby la televizor și în direct

Ce Film Să Vezi?

Anglia va lua Australia în sferturile de finală ale Cupei Mondiale de Rugby în acest weekend după ce a câștigat Pool C.

Publicitate

Bărbații lui Eddie Jones au câștigat trei jocuri în grupă înainte ca finalul lor de confruntare cu Franța să fie anulat din cauza Typhoon Hagibis.

Această confruntare reprezintă o provocare mult mai mare decât Anglia s-a confruntat până acum, deși Australia nu s-a uitat la vârful jocului și a terminat pe locul doi în Pool D în spatele Țării Galilor, după ce a fost învinsă de ei.

• Cupa Mondială de Rugby 2019: program, date, ore, programe TV și stream live

Anglia a câștigat ultimele șase întâlniri cu Australia - inclusiv o curățare în timpul turneului din 2016 Down Under.

Ultima victorie a Australiei asupra Angliei a venit în etapele de biliard ale Cupei Mondiale de Rugby 2015, când națiunea gazdă a fost eliminată înainte de runda eliminatorie.

RadioTimes.com a completat tot ce trebuie să știți despre cum să urmăriți jocul Anglia v Australia la televizor și online.

căști bune de gaming cu fir

La ce oră este Anglia v Australia?

Anglia v Australia va începe la 8:15 am pe Sâmbătă, 19 octombrie 2019 .

Unde este Anglia v Australia?

Jocul va avea loc la Stadionul Oita, Oita. Capacitate: 40.000

Cum să vizionați și să transmiteți în direct Anglia v Australia

Fanii se pot regla pentru a viziona jocul gratuit pe ITV1 .

De asemenea, puteți transmite în direct meciul prin ITV Hub pe o gamă de dispozitive, inclusiv laptopuri, smartphone-uri și tablete.

Cum să vizionați cele mai importante momente ale Cupei Mondiale de Rugby

ITV arată cele mai importante momente ale fiecărui meci din Cupa Mondială de Rugby în seara fiecărei zile de acțiune.

Cele mai importante spectacole vor avea loc în jurul orei 19:30, deși zilele ocazionale pot diferi.

Pentru sincronizarea exactă, consultați pagina listărilor noastre TV RadioTimes.com.