Bulgaria v Anglia: Cum să vizionați calificativul Euro 2020 la televizor și în direct

Ce Film Să Vezi?

1 11 sens

Anglia va prelua Bulgaria pe măsură ce campania de calificare la Euro 2020 intră în linia finală.

Publicitate

Celor trei lei le vor rămâne doar două jocuri în grupa A după această pauză internațională, dar nu își mai pot asigura locul la Euro 2020 în această pauză.

Anglia a căzut cu o înfrângere șocantă de 2-1 în Republica Cehă vineri seară, ceea ce înseamnă că cele două echipe sunt la egalitate în partea de sus a clasamentului, deși Anglia are un joc în mână.

• Programele Angliei: Jocuri viitoare, vremuri în Marea Britanie, cum să vizionezi

Oamenii lui Gareth Southgate au învins Bulgaria cu 4-0 la Wembley mai devreme în campanie.

Harry Kane a marcat un hat-trick, în timp ce Raheem Sterling a marcat un gol între ele pentru a finaliza golul.

RadioTimes.com a completat tot ce trebuie să știți despre cum să urmăriți meciul Bulgaria v Anglia la televizor și online.

La ce oră este jocul Bulgaria v Anglia?

Bulgaria v Anglia va începe la 19:45 pe Luni, 14 octombrie 2019 .

Cum să vizionați și să transmiteți în direct Bulgaria v Anglia

Unele dintre articolele noastre conțin linkuri de afiliere contextuale. Puteți să ne sprijiniți făcând clic pe acestea, deoarece putem câștiga comision dacă efectuați o achiziție. Nu există niciun cost suplimentar pentru dvs. și nu permitem niciodată acest lucru să ne influențeze conținutul.

Fanii se pot regla pentru a viziona jocul gratuit pe ITV1 .

De asemenea, puteți transmite în direct meciul prin ITV Hub pe o gamă de dispozitive, inclusiv laptopuri, smartphone-uri și tablete.

Cine va castiga? RadioTimes.com spune ...

Anglia va fi hotărâtă să nu lase satisfacția să se strecoare și să-și distrugă campania de calificare aproape impecabilă.

Sterling și Kane vor spera să-și continue strălucirile la nivel internațional, în timp ce aceasta este o șansă perfectă pentru Tammy Abraham, Jadon Sancho și alte tinere arme să aibă un impact și să uite înfrângerea cehă.