Australia v Țara Galilor: Cum să vizionați Cupa Mondială de Rugby la televizor și în flux live

Ce Film Să Vezi?

Țara Galilor se confruntă cu Australia în cel mai mare joc din Pool D în acest weekend.

Publicitate

Ambele părți au triumfat în jocurile lor de deschidere, iar Țara Galilor a ajuns la un rezultat de 43-14 asupra Georgiei.

Oamenii lui Warren Gatland s-au simțit confortabili pe tot parcursul deschiderii, dar știu că vor trebui să găsească un echipament suplimentar pentru ciocnirea lor cu colegii concurenți din Australia.

• Cupa Mondială de Rugby 2019: program, date, ore, programe TV și stream live

Aussies a câștigat cu 39-21 victoria asupra Fiji, deși nu a fost o seară ușoară pentru ei.

Australia s-a dus la trei sferturi din meci, dar patru încercări din repriza a doua au fost suficiente pentru ca valabii să adune și să înregistreze un scor confortabil în final.

RadioTimes.com a completat tot ce trebuie să știți despre cum să urmăriți jocul Australia v Țara Galilor la televizor și online.

joc video marin spațial

La ce oră este Australia v Țara Galilor?

Australia v Țara Galilor va începe la 8:45 pe Duminică, 29 septembrie 2019 .

Unde este Australia v Țara Galilor?

Jocul va avea loc la Sapporo Dome, Sapporo City. Capacitate: 41.410

Cum să vizionați și să transmiteți în direct Australia v Țara Galilor

Fanii se pot regla pentru a viziona jocul gratuit pe ITV1.

De asemenea, puteți transmite în direct meciul prin ITV Hub pe o gamă de dispozitive, inclusiv laptopuri, smartphone-uri și tablete.

Jocul este disponibil și pe canalul S4C în limba galeză.

Cum să urmăriți cele mai importante momente ale Cupei Mondiale de Rugby

ITV arată cele mai importante momente ale fiecărui meci din Cupa Mondială de Rugby în seara fiecărei zile de acțiune.

Cele mai importante spectacole vor avea loc în jurul orei 19:30, deși zilele ocazionale pot diferi.

Pentru sincronizarea exactă, consultați pagina noastră cu listări TV RadioTimes.com.